O MNĚ

Jmenuji se Marek Melnyčok a jsem grafický designér a webdesignér na volné noze. Grafice se věnuji přes 15 let a neustále se učím něco nového a sleduji vývoj v designu nejen v České republice. Zabývám se návrhy firemních log, vizuálních stylů, propagačních tiskovin, webdesignem a UI designem.5 důvodů, proč se mnou spolupracovat:
1. Kreativní grafické zpracování pro podporu vašich produktů nebo služeb.
2. Inovativní řešení.
3. Kvalita odvedené práce, rychlost a spolehlivost.
4. Aktivní komunikace a osobní přístup.
5. Znalost technologie výroby.


Co o mně říkají mí klienti?
S Markem jsem měl tu čest za agenturu Fresh Services spolupracovat hned na několika projektech, z nichž nejvýznamnější byl web https://panoramahotelprague.com. Jako největší klad oceňuji jeho profesionalitu. Marek je grafik, u kterého se můžete spolehnout, že dodá svůj projekt včas a v použitelné kvalitě. Zároveň je ochoten a schopen dodržovat zadání ze strany klienta, které však dokáže doplnit svou invencí. Je velmi proklientský. Několikrát jsem si jej já a mí kolegové pozval na schůzku s klientem, kterému dokázal prezentovat své nápady a zároveň přijímat jeho zpětnou vazbu. Spolupráci s Markem mohu jedině doporučit.
Radim Bílý | Account Manager, Fresh Services s. r. o.

Spolupráce s Markem Melnyčokem je velmi příjemná a profesionální. Na poptávky reaguje rychle, vždy informuje o předpokládaném čase zpracování a dodání a to nejdůležitější, termíny vždy dodrží. Reaguje flexibilně na naše požadavky, ohýbá návrhy dle našich představ, avšak se nenechá svést ze své linie čistého designu a skvělého citu pro barvy. Vřele doporučuji!
Daniela Grundelová | jednatelka společnosti Golfplan

Ráda bych doporučila pana Marka Melnyčoka za firmu Bylinky s.r.o. Děkujeme za spolupráci na designu obalů na Vánoce 2016. Jednání bylo na profesionální úrovni, vždy až neuvěřitelně rychle zapracoval do návrhů naše doplňující požadavky. Vyhověl nám i v případě, kdy jsme potřebovali některé návrhy dříve. Dále jsme velice spokojeni za férovou cenu. Ještě jednou děkujeme a doporučujeme!
Tereza Vespalcová | Bylinky.cz

Spolupráci s Markem mohu jen doporučit. Marek se mnou aktivně komunikoval, rychle reagoval na požadavky i večer či o víkendu a s výsledkem jsem byla spokojená. Jen tak dál! :)
Tereza Hromádková | Marketing Manager v Nemocnici Na Pleši s.r.o.