O mně

Jmenuji se Marek Melnyčok a jsem grafický designér na volné noze. Grafice se věnuji přes 15 let. Orientuji se v různých oblastech grafického designu a mám za sebou množství úspěšných projektů. Zabývám se návrhy firemních log, vizuálních stylů, propagačních tiskovin a webdesignem. Mým cílem je odevzdat kvalitní práci. Neustále se snažím rozvíjet a zdokonalovat své dovednosti.5 důvodů, proč se mnou spolupracovat:
1. Kreativní grafické zpracování pro podporu vašich produktů nebo služeb.
2. Inovativní řešení.
3. Kvalita odvedené práce, rychlost a spolehlivost.
4. Aktivní komunikace a osobní přístup.
5. Znalost technologie výroby.


Co o mně říkají mí klienti?
Spolupráce s Markem Melnyčokem je příjemná. Stačí naznačit a postupně se narodí idea, která se dál rozvíjí a nakonec je z ní povedené dílo. Ať už je to jednoduchý vizuál či leták, nebo třeba klientský časopis, návrh kampaně a další marketingové potřebnosti. Přidejte k tomu bezvadnou a pružnou komunikaci a je tu vše, co si firma od dodavatele může přát.
Mario Böhme | vedoucí obchodního odboru Oborové zdravotní pojišťovny.

Spolupráci s panem Melnyčokem, jakožto externím grafikem pro naši firmu, si nemohu vynachválit. Je to člověk na svém místě, časově flexibilní, kreativní a spolehlivý. Důležitá je pro mě i rychlá komunikace a možnost řešit některé věci ASAP, což je v tomto případě splněno. Kvalita práce je taktéž na velmi dobré úrovni, proto mohu spolupráci s panem Melnyčokem doporučit.
Ing. Lucie Fojtová | pracovnice v marketingu

Ráda bych doporučila pana Marka Melnyčoka za firmu Bylinky s.r.o. Děkujeme za spolupráci na designu obalů na Vánoce 2016. Jednání bylo na profesionální úrovni, vždy až neuvěřitelně rychle zapracoval do návrhů naše doplňující požadavky. Vyhověl nám i v případě, kdy jsme potřebovali některé návrhy dříve. Dále jsme velice spokojeni za férovou cenu. Ještě jednou děkujeme a doporučujeme!
Tereza Vespalcová | Bylinky.cz

Spolupráci s Markem mohu jen doporučit. Marek se mnou aktivně komunikoval, rychle reagoval na požadavky i večer či o víkendu a s výsledkem jsem byla spokojená. Jen tak dál! :)
Tereza Hromádková | Marketing Manager v Nemocnici Na Pleši s.r.o.z